Turistické informační centrum Nový Jičín

Nový Jičín vydal novou brožuru o partnerských městech

Město Nový Jičín na začátku června vydalo novou brožuru s názvem Nový Jičín a jeho partnerská města. Na několika stranách se prostřednictvím nádherných fotografií seznámíte se všemi partnerskými městy a dozvíte se nejen základní informace z oblasti historie a současnosti, ale i zajímavosti vztahující se k jednotlivým městům. Brožura je v českém jazyce a zahrnuje i anglický překlad.

„Nový Jičín spolupracuje se šesti městy, která jsou představena vždy na čtyřech stranách. Města jsou řazena dle data počátku vzájemné spolupráce, které je uvedeno vždy na začátku prezentace včetně přesného data sepsání smlouvy o partnerství,“ uvedla Kateřina Redlová z Návštěvnického centra. Pro zpestření jsou v brožuře uvedeny i základní fráze v  jazycích jednotlivých měst a odkazy na webové stránky pro získání dalších informací. „Vytipovali jsme také ubytovací a stravovací zařízení, která jsou doporučována přímo partnerskými městy. Zadní obálka brožury názorně zachycuje tato města na mapě Evropy a jsou zde vyobrazeny i podepsané partnerské smlouvy, což představuje určitý bonus, protože originály smluv jsou uchovány v malé zasedací místnosti Městského úřadu Nový Jičín a nejsou tedy běžně k vidění,“ doplnila Redlová

„Přípravné práce na této brožuře trvaly asi 2 měsíce a texty vznikaly ve spolupráci se všemi partnerskými městy. Naším záměrem bylo představit jednotlivá města nejen z historického hlediska nebo výčtu dat a faktů, ale zatraktivnit města prostřednictvím nevšedních informací a zajímavostí, přehledu nejznámějších kulturních či sportovních akcí a tím i podnítit čtenáře k jejich návštěvě,“ popsal okolnosti vzniku brožury místostarosta Ondřej Syrovátka.    

Brožura je k dispozici zdarma v Návštěvnickém centru a kopíruje jednotný grafický styl propagačních materiálů města Nový Jičín. Průvodce vyšel v tiskové podobě v celkovém…

Město Nový Jičín na začátku června vydalo novou brožuru s názvem Nový Jičín a jeho partnerská města. Na několika stranách se prostřednictvím nádherných fotografií seznámíte se všemi partnerskými městy a dozvíte se nejen základní informace z oblasti historie a současnosti, ale i zajímavosti vztahující se k jednotlivým městům. Brožura je v českém jazyce a zahrnuje i anglický překlad.

„Nový Jičín spolupracuje se šesti městy, která jsou představena vždy na čtyřech stranách. Města jsou řazena dle data počátku vzájemné spolupráce, které je uvedeno vždy na začátku prezentace včetně přesného data sepsání smlouvy o partnerství,“ uvedla Kateřina Redlová z Návštěvnického centra. Pro zpestření jsou v brožuře uvedeny i základní fráze v  jazycích jednotlivých měst a odkazy na webové stránky pro získání dalších informací. „Vytipovali jsme také ubytovací a stravovací zařízení, která jsou doporučována přímo partnerskými městy. Zadní obálka brožury názorně zachycuje tato města na mapě Evropy a jsou zde vyobrazeny i podepsané partnerské smlouvy, což představuje určitý bonus, protože originály smluv jsou uchovány v malé zasedací místnosti Městského úřadu Nový Jičín a nejsou tedy běžně k vidění,“ doplnila Redlová

„Přípravné práce na této brožuře trvaly asi 2 měsíce a texty vznikaly ve spolupráci se všemi partnerskými městy. Naším záměrem bylo představit jednotlivá města nejen z historického hlediska nebo výčtu dat a faktů, ale zatraktivnit města prostřednictvím nevšedních informací a zajímavostí, přehledu nejznámějších kulturních či sportovních akcí a tím i podnítit čtenáře k jejich návštěvě,“ popsal okolnosti vzniku brožury místostarosta Ondřej Syrovátka.    

Brožura je k dispozici zdarma v Návštěvnickém centru a kopíruje jednotný grafický styl propagačních materiálů města Nový Jičín. Průvodce vyšel v tiskové podobě v celkovém nákladu 2 000 ks a nyní se připravuje elektronická podoba, která bude k dispozici na webových stránkách www.icnj.czwww.novyjicin.cz.

Město Nový Jičín má trvalý zájem na rozšiřování zahraniční spolupráce a vydání této brožury navazuje na zviditelňování partnerských měst. Občané si mohou přečíst základní informace o městech na ceduli, která je umístěna u Komerční banky a na radnici, seznam měst je uveden na cedulích při vjezdu do Nového Jičína a také na webu www.novyjicin.cz/zahranicni-vztahy. Tištěné materiály jednotlivých partnerských měst jsou k dispozici zdarma v Návštěvnickém centru.

 

 

Obrázek č.1
Rychlé odkazy:

Kontakty:
(+420) 556 711 888
(+420) 556 768 288
(+420) 735 704 070

icentrum@novyjicin.cz
http://www.icnj.cz/

Adresa:
Masarykovo nám, 45/29
Nový Jičín 741 01
Česká republika

GPS:
N 49° 35' 39.184''
E 18° 0' 29.756''

Otevírací doba:
Po–Pá: 8:00 – 17:00
So, Ne: 9:00 – 16:00
Svátky: 9:00 – 16:00

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Ochrana osobních údajů – GDPR

Partneři:
Pivobraní
KODIS
Město Nový Jičín
Turistická oblast Beskydy-Valašsko
Beskydy-Valašsko Card
Moravian-Silesian Tourism
Kudy z nudy
Výletník
Cyklotoulky
KdyKde.cz
Tonak
Rengl