Turistické informační centrum Nový Jičín

Mobilní turista

Turista v mobilu má za úkol informovat o trasách, zajímavých místech nebo o aktuálních událostech, které se dějí v okolí. Pokud vyhledáváte město, po klepnutí na konkrétní, se zobrazí popis města. Druhou stránku tvoří fotogalerie a až pak se můžete podívat na tipy tras, body zájmu poblíž vybranému městu a různé vybrané turistické cíle.

Aplikace rovněž umí určit – a to velice rychle – vaši aktuální polohu. Aplikace kooperuje s mapami od Mapy.cz, které využívá pro označení tras, pro databázi bodů zájmů využívají navíc i databázi Googlu. Z Wikipedie pak čerpá různé informace o obcích a k informacím o místech využívá popisky z různých lokálních webů měst či volnočasových organizací.

Aplikace je zdarma, stáhněte si ji do svého mobilu.

 

 

Cykloturistická aplikace Na KOLE i PĚŠKY

Tato jednoduchá aplikace Vám pomůže zjistit jaké cyklostezky a stezky se nacházejí ve zvolené oblasti. Ať už si dovolenou plánujete nebo se nacházíte přímo na místě, nabídne Vám v dané lokalitě několik tras. Na nich pak mapuje různé body zájmu - místa která stojí za to navštívit, různé atrakce, památky - ale také kde se můžete najíst, přenocovat nebo "okoštovat" dobré vínečko. To vše včetně kontaktů a popisu daných míst.

S naší aplikací již nezabloudíte - ukáže Vám, kde se nacházíte a provede Vás stezkou nebo navede na Vámi vybraný bod zájmu.

Aplikace je zdarma, stáhněte si ji do svého mobilu.

 

 

SmartGuide

SmartGuide je váš osobní průvodce po světě. Proměňte svůj telefon v osobního audioprůvodce, který vás bude doprovázet na vašich cestovatelských dobrodružstvích.

Ať už chcete být sami sobě průvodcem nebo potřebujete audioprůvodce, offline mapy měst, popřípadě chcete vědět o nejlepších místech, zábavných aktivitách a autentických zážitcích dané destinace, SmartGuide je ideální volbou pro vaše potřeby.

Aplikace je zdarma, stáhněte si ji do svého mobilu. 

 

Okolonas.eu

Projekt okolonas.eu vznikl jako prostředek k lepšímu zpřístupnění památek v Novém Jičíně. Díky této jednoduché on-line aplikaci jsou Vám zpřístupněny památky kterýkoliv den i čas, bez ohledu na otevírací dobu a přístupnost míst.

Svá oblíbená místa si můžete detailně a snadno prozkoumat z kteréhokoliv zařízení podporujícího práci s internetem. Informační systém zahrnuje klíčové památky v Novém Jičíně a okolí.

Více na okolonas.eu.

 

Nový Jičín v mobilu

Chcete dostávat informace o Novém Jičíně přímo do vašeho chytrého telefonu? Mít přehled o tom, co se děje, co se připravuje, jaké akce nás čekají a mít kontakty na úřady? Město Nový Jičín má pro Vás aplikaci „Nový Jičín v mobilu", prostřednictvím které můžete tyto informace do svého chytrého telefonu dostávat.

Aplikace funguje na telefonech se systémem Android i iOs a je určena jak pro občany, tak i návštěvníky města. 

Aplikace je zdarma, stáhněte si ji do svého mobilu. 

  • Obrázek č.1
Rychlé odkazy:

Kontakty:
(+420) 556 711 888
(+420) 556 768 288
(+420) 735 704 070

icentrum@novyjicin.cz
http://www.icnj.cz/

Adresa:
Masarykovo nám, 45/29
Nový Jičín 741 01
Česká republika

GPS:
N 49° 35' 39.184''
E 18° 0' 29.756''

Otevírací doba:
Po–Pá: 8:00 – 17:00
So, Ne: 9:00 – 16:00
Svátky: 9:00 – 16:00

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Ochrana osobních údajů – GDPR

Partneři:
Pivobraní
KODIS
Město Nový Jičín
Turistická oblast Beskydy-Valašsko
Beskydy-Valašsko Card
Moravian-Silesian Tourism
Kudy z nudy
Výletník
Cyklotoulky
KdyKde.cz
Tonak
Rengl